>

Hızlı Erişim

e-Dergi Katalogu

Online e-Kataloğa gözatmak için tıklayınız..

Hizmet Prensiplerimiz

Müşteri Odaklı
Müşteri memnuniyeti temel ilkesini benimseyerek ihtiyaca yönelik olarak gelişen ve dünya ile eş zamanlı olarak değişen teknolojisi TOREKSAN REKLAM olarak hizmet vermeye başladık.

 

Kaliteli Hizmet
Kalite,hizmet ve sürekliliğe verdiğimiz önem ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak markamız güvenilirlik misyonu ile kaliteli baskı ve seri üretimin hemen teslimi sayesinde Dijital Baskı’da çözüm ortağı olarak yanınızdayız.

 

Çözüm Odaklı
Ar-Ge çalışmalarına önem verip,müşterilerimize kaliteli ve ekonomik çözümler sunarak,müşterilerimiz için tedarikçi olmanın ötesinde çözüm ortağı olmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

 

Yüksek Teknoloji
En yüksek baskı teknolojimiz ile en iyisini en iyi fiyata sunarak dijital baskıdan tabelaya,totemden cephe giydirme ve araç kaplamaya kadar her türlü reklam çalışmalarında hizmetinizdeyiz.

 

Lazer Kesim
Bunun yanı sıra Lazer ve CNC Router makinalarla kalıpsız biçimde plastik (PC-polikarbonat, PMMA, Pleksiglas, Pvs vb.) tahta,kompozit alüminyum ve deri gibi çok çeşitli stand ve ürünleri hassas ve yüksek hızla kesim işlerini yapmaktayız.

 

Tasaruf Yanlısı
Bilgisayar destekli çalışan kesim makinaları fire paylarını en düşük seviyede tutmaktadır.Kesimde kalıba gereksinim duyulmadığı için üretim daha hızlı bir şekilde başlamaktadır.

ÜST